Jerulita Travel

Apie mus

Jerulita Travel komanda

Keliaudami atrandame istoriją. Žymės, paliktos praeitų kartų mus įkvepia, padeda mums atrasti save ir nulemia pėdsakus, kuriuos paliksime mes patys.

Jerulitą įsteigėme 1999-ais metais norėdami padėti žmonėms, kurie nori atrasti skirtingų vietovių kultūrinį paveldą ir susipažinti su jų istorine svarba.

Mūsų turai yra vedami energingų, didelės erudicijos gidų. Jie atsakys į visus jūsų klausimus, papasakos vietines istorijas ir mažai žinomus faktus, suteiks juoko. Jūsų gidas pasirūpins, kad jūsų kelionė atitiktų pasaulinio lygio standartus.

Jerulita Travel

Praplieskite tura pagal savo pageidavimus

Kelionės be rūpesčių

Pasinerkite į autentišką kultūrą ir istoriją

Pasimokykite iš vietinių žinovų

Gaukite unikalią ir nepamirštamą patirtį

Jerulita Travel

Kelionėse mes sužinome apie savo praeitį ir išmokstame vertinti ateitį

Kiekvienas įsivaizduoja savo norimą kelionę savaip: vieni trokšta pamatyti žinomas vietoves ar susipažinti su vietine kultūra, kiti siekia nuotykių ar kaip tik poilsio prabangiuose viešbučiuose.

Kelionės su gidais yra kiekvienos mūsų kelionės pagrindas. Tačiau siekdami sukurti unikalią patirtį, mes padedame jums sukurti išskirtinę kelionę, kurią laikysite arti širdies ir nuolat atminsite.

Suprantame, jog kiekvieno pageidavimai ir norai skiriasi. Dauguma kelionių planų nulemia visas veiklas ir vietoves. Mūsų kelionės kitokios: rezervuodami Modulinį turą gaunate galimybę keisti ir derinti numatytas kelionėje veiklas, taip sukurdami unikalią, jums skirtą patirtį.

Moduliniai turai

Norite pamatyti daugiau istorinių vietovių, paragauti daugiau vietinių patiekalų, išgirsti daugiau gido pasakojimų ar pasukti gražesniu keliu? Susisiekite su mumis elektroniniu būdu, ir mes padėsime jums tai įgyvendinti.

Asmeniniai pageidavimai

Kelionės į užsienį gali sukelti daug streso: dokumentų paruošimas, valiutos keitimas atvykus, lankytinų vietų ir restoranų pasirinkimas, apsisaugojimas nuo apgavikų kelionėje ir kiti rūpesčiai. Dėl šios priežasties mes būname nuolatos pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus internetu, kad jūsų kelionė vyktų sklandžiai.

Klientų aptarnavimas 24/7

Jerulita Travel

Metų gidai

Daniel Gurevich

Vadovaujantysis partneris, kelionių direktorius

„Kai keliauji su grupe daugiau nei dieną, tu nustoji jaustis kaip gidas, tampate šeima. Jei kelionė užtrunka kelias dienas ar net daugiau, negali kalbėti vien apie šalį ir lankytinas vietas, užsimezga pokalbis apie gyvenimą. Daug išmokstu iš savo klientų, nes kiekvienas yra savo srities ekspertas. Kai vedu turą užsienyje, jaučiu pasididžiavimą už vietinių gyventojų nuopelnus, o kalbant apie jų nelaimes tampa nuoširdžiai graudu. Tai kažkas daugiau nei empatijos jausmas, lyg kelionės metu tapčiau tos šalies patriotu.”

Jerulita Travel

DUK

Jerulita Travel