1660 €
237.14 € asmeniui/para

Kultūra ir Menas Osle ir Kopenhagoje

Įveskite duomenys, kad pamatytume tikslias sąlygas ir kainas

Suaugusieji
Vaikai
1660 € 237.14 € asmeniui/para
Hanso Kristiano Andersono gimtinėje sutiksime garsiąją Undinėlę
Pasivaikščiuosime po vaizdingą Nyhavn krantinę ir užsuksime į miestą mieste Kristianiją
Ragausime garsųjį alų Carlsberg alaus darykloje
Klausysimes miuziklo “She loves you”, pagal Lennono, McCartney muzika
Aplankysime legendinę Hamleto Elsinoro pilį
Glyptotekoje žavėsimes antikinėmis skulptūromis, Paul Gauguin’o ir August Rodin’o kūriniais
Apžiūrėsime Oslo rotušę, kurioje kasmet įteikiama Nobelio Taikos premija
Ypatingame Oslo operos ir baleto teatre stebėsime Prokofjevo “Romeo ir Džuljeta” baletą
Plauksime laivu ir apžiūrėsime unikalias Oslo fiordo salas ir spalvingus miesto rajonus
Pažinsime savitą Norvegijos sostinę ir pasigrožėsime ją supančia gamta
Susipažinsime su garsiausiojo norvegų dailininko Edwardo Muncho kūryba
Lankysimes unikaliame Vigelando skulptūrų parke

Kultūra ir Menas Osle ir Kopenhagoje

Praleisime po 3 pilnas dienas Norvegijos ir Danijos sostinėse.  Plauksime laivu po Oslo fjordą ir grožėsimes šio miesto ir jo apylinkių nuostabiais jūros ir kalnų peizažais. Aplankysime Oslo rotušę, kurioje kasmet yra įteikiama Nobelio Taikos premija. Pažinsime vetinį meną ir Operos ir Baleto teatrą. 

Naktiniu keltu plauksime iš Oslo į Kopenhagą. Laive pasmaguriausime įvairių valgių, o taip pat grožėsimes abiejų miestų jūros prieigomis.

Danijoje susipažinsime su Hanso Kristiano Anderseno aprašytomis vietovemis.. Prie Amalienborgo rūmų stebėsime karališkosios gvardijos sargybos kaitą. Keliausime į šiaurę, Zelandijos salą ir aplankysime Kronborgo pilį ir rūmus, Viljamo Šekspyro aprašytus kaip Elsinoro pilis. Ragausime alų visame pasaulyje garsiojoje Carlsberg darykloje ir stebesime jo virimo technologijas.

Kopenhagos Karališkajame Operos teatre mėgausimės miuziklu “She loves you” pagal Johno Lennono ir Paulo McCartney dainas.

Aprangos kodas

Amžius

nuo 12

Kelionės detalės

Vidutinių platumų
Fizinio aktyvumo lygis 3
7 Dienų
6 Naktų

Kelionės detalės

Vidutinių platumų
Fizinio aktyvumo lygis 3
7 Dienų
6 Naktų

Kelionės ypatumai

Garsioji Carlsberg alaus darykla
Garsiųjų dailės muziejų lankymas
Išvyka į Šiaurės Zelandiją į Šekspyro aprašomąją Hamleto pilį
Kelionė lėktuvu į Oslą ir iš Kopenhagos atgal į Vilnių
Muzikinis spektaklis kiekviename mieste
Nakties keltas tarp Oslo ir Kopenhagos
Plaukimas nuostabiu Oslo fjordu
Šešios pilnos dienos Norvegijoje ir Danijoje
Viešbučiai miesto centre
Jerulita Travel

Kelionės programa

1 diena Atvykimas į Oslą
2 diena Oslo Fjordas, Operos ir baleto teatras
3 diena Oslas, kelionė į Kopenhagą naktiniu keltu 
4 diena Kopenhaga, meno muziejus
5 diena Kopenhaga - Helsingioras - Kopenhaga 
6 diena Kopenhaga, Carlsberg alaus darykla
7 diena Sudie, Kopenhaga
1 diena

Atvykimas į Oslą

Atvyksime į Oslo oro uostą ryte. Nuvyksime į viešbutį, paliksime lagaminus ir pradėsime ekskursiją ir pradesime apžvalginę ekskursiją po Oslą autobusu. Apsilankysime Oslo miesto rotušėje, kur kiekvienais metais apdovanojami Nobelio Taikos premijos laureatai. Iš čia, pasivaikščiosime pagrindine Karlo Johanso gatve, pamatysime Oslo Evangelikų-Liuteronų Katedrą, Stortingą (Norvegijos parlamentą), Nacionalinį dramos teatrą su didžiųjų norvegų rašytojų Henriko Ibseno ir Bjørnstjerne Bjørnson skulptūromis. Sustosime ties Oslo universiteto kompleksą ir galiausiai prieisime prie XIX a. Karališkųjų Rūmų ir sodo. 

Po pietų aplankysime pasaulinio garso norvegų dailininko Edvardo Munko muziejuje. Apžvelgsime Munko gyvenimą ir grožėsimės jo darbais, tame tarpe ir garsiuoju “Klyksmu”. Vakare pasivaikščiosime po naktinį Oslą.

2 diena

Oslo Fjordas, Operos ir baleto teatras

Po pusryčių aplankysime „Vikingų laivų“ muziejuje Osle, kur pamatysime trys pilnai išlikusius vikingų laikų laivus. Jie buvo iškasti iš senovinio 8–9 a. laivų laidojimo pilkalnio. 

Toliau nuvyksime į Oslo uostą ir plauksime 2 valandų kruiziniu laivu po vaizdingą Oslo fjordą. Mėgausimės įspūdingais jūros peizažais, apžvelgsime miestą nuo jūros, kaip tą darė senovės vikingai, plauksime pro įvairius sąsiaurius ir atrasime daugybę salų su spalvingais mediniais namais. Tai bus tikra svajonė fotografijos mėgėjams  nufotografuoti Šiaurės kraštovaizdžius ir nuostabius miesto vaizdus. 

Sugrįšime į viešbutį poilsiui prieš išvykstant į vakaro baleto spektaklį ypatingame architektūros atžvilgiu Nacionaliniame Operos ir Baleto teatre. Mėgausimės Sergejaus Prokofjevo “Romeo ir Džuljeta” baletu ir pertraukoje grožėsimes įspūdingais Oslo fiordo vaizdais nuo teatro stogo.

3 diena

Oslas, kelionė į Kopenhagą naktiniu keltu 

Šiandieną aplankysime unikalų norvegų skulptoriaus Gustavo Vigelando sukurtą Vigeland skulptūrų parką, kuriame yra 212 granito, bronzos ir geležies ypatingai įspūdingos skulptūros, esančios gražiame Frognerio parke Osle. Šio po atviru dangaus meno muziejaus kūrimui menininkas skyrė daugiau nei dvidešimt savo gyvenimo metų. Tarp kitu skulptūrų grožėsimes tokiomis ypač reikšmingomis kompozicijomis kaip fontanas „Gyvenimo ratas“ ir „Monolitas“, simbolizuojantis žmogaus norą pasiekti dangų. Po pietų nuvyksime į Oslo uosta ir naktiniu keltu plauksime į Kopenhagą, Daniją.

4 diena

Kopenhaga, meno muziejus

Po atvykimo į Kopenhagą surengsime apžvalginė ekskursija po Danijos sostinę, įskaitant miesto centrą. Sustosime prie visame pasaulyje žinomos „Mažosios undinėlės“, kurią 1913 m. sukūrė Edvardas Eriksenas pagal H.K.Anderseno pasaką, ir pasigrožėsimes įspūdingu „Gefion“ fontanu. Apsilankysime Karališkuosiuose Amalienborgo rūmuose ir stebėsime sargybos keitimą rūmų aikštėje. Aplankysime Didžiąją Kopenhagos katedrą. 

Po pietų aplankysime meno muziejų „Ny Glyptotek“, kuris turi puikią Europos ir Danijos meno kolekcija. Apžiūrėsite senovės graikų ir romėnų skulptūras, o taip pat gausybę impresionistų paveikslų, tame tarpe Mane, Mone, Degas, Pissaro, Renoir’o, Van Gogo ir ypač Paul Gauguin’o kūrinius. 

Vakare pasivaikščiosime pagrindine Danijos sostinės pėsčiųjų Strøget gatve.

5 diena

Kopenhaga - Helsingioras - Kopenhaga 

Po pusryčių išvyksime į Helsingioro miestą Šiaurės Danijoje aplankyti Kronborgo pilį ir tvirtovę, dar žinomą iš Williamo Shakespeare’o garsiausios pjesės „Hamletas“, kaip Elsinoras. Ši 1420 m. pastatyta renesanso pilis paskelbta UNESCO pasaulio paveldo objektu. Pamatysime tvirtovės griovius ir vartus, XVI a. Karališkuosius apartamentus, didžiulę balių salę, XIV a. gobelenus, viduramžių Danijos koplyčia ir kt.. Grįšime į Kopenhagą ir aplankysime egzotiškame “Laisvajame Kristianijos” mieste.

 

 

6 diena

Kopenhaga, Carlsberg alaus darykla

Šiandieną lankysimes visame pasaulyje žinomose „Carlsberg“ alaus daryklose. Čia išgirsime visą „Carlsberg“ sėkmės istoriją, stebėsime alaus gamybos procesą ir ragausime garsiojo danų alaus. 

Po to lankysimes vaizdingiausioje Kopenhagos vietoje, esančioje Nyhavn’o rajone, kur turistai ir vietiniai gyventojai mėgsta pasigrožėti senais, įvairiais ryškiais dažais nutapytais namais ir senaisiais laivais amžinai prie senojo uosto. 

Sugrįšime į viešbutį poilsiui prieš išvyką vakare į Danijos Karališkąjį Operos teatrą, kur klausysimes miuziklą “She loves you” pagal Lennono ir McCartney muzika.

 

 

7 diena

Sudie, Kopenhaga

Jerulita Travel

Kelionės planas

1 diena. Atvykimas į Oslą

2 diena. Oslo Fjordas, Operos ir baleto teatras

3 diena. Oslas, kelionė į Kopenhagą naktiniu keltu 

4 diena. Kopenhaga, meno muziejus

5 diena . Kopenhaga - Helsingioras - Kopenhaga 

6 diena. Kopenhaga, Carlsberg alaus darykla

7 diena . Sudie, Kopenhaga

Į kainą neįskaičiuota

Bilietai į operos ir baleto spektaklius Kelionės draudimas Arbatpinigiai gidui

Patikrinti atsiliepimai

12 Įvertinimai
Datos
Nepasirinkta
Trukmė
7 dienų
Keliauja
1 Žmogus
Kaina
1660 €
1660 € asmeniui

Patikrinti atsiliepimai

12 Įvertinimai
Jerulita Travel