850 €
212.50 € asmeniui/para

Pavasaris Olandijoje su gėlėmis ir tapybos šedevrais

Įveskite duomenys, kad pamatytume tikslias sąlygas ir kainas

Suaugusieji
Vaikai
850 € 212.50 € asmeniui/para
Kelionė lėktuvu į Nyderlandų sostinę Amsterdamą
Pažinsime nuostabų ypatingą kanalų miestą ir pasigrožėsime jo architektūra
Rijksmuseum’e žavėsimės olandų tapybos „aukso amžiaus“ šedevrais
Grožėsimes šimtais tūkstančių tulpių ir kitų gėlių milžiniškame Keukenhofo parke
Detaliai susipažinsime su Vincento Van Gogh’o gyvenimu ir kūriniais jo muziejuje Amsterdame
Plauksime laivu nuostabiais Olandijos sostinės kanalais
Pasivaikščiuosime po naktinį Amsterdamą, tame tarpe ir Raudonųjų žibintų kvartale
Klausysimes klasikinės muzikos koncerto garsiojoje Concertgebouw salėje

Pavasaris Olandijoje su gėlėmis ir tapybos šedevrais

Praleisime 4 pilnas dienas Olandijoje, jos sostinėje Amsterdame. Grožėsimes šio ant polių statyto miesto architektūra, jo skaitlingais kanalais ir vaizdingomis krantinėmis. Susipažinsime iš arti su didžiąja Olandų 17 a. tapyba, žavėsimės Rembrandto, Vermeerio, Halso, Steno, Reisdalio ir kitų dailininkų šedevrais.Tęsime mūsų vaizduojamojo meno programą Vincento Van Gogh’o muziejuje, turinčiame didžiausią pasaulyje šio dailininko kurinių kolekciją. Čia detaliai susipažinsime su Van Gogh’o trumpu ir tragišku gyvenimu ir grožėsimes jo “Bulvių valgytojais“, “Saulėgrąžomis”, “Miegamuoju Arlyje” ir kitais šedevrais.

Aplankysime Keukenhofo gėlių parką, vadinamuoju “Europos sodu”, turintį virš 7 milijonų tulpių ir kitų rūšių gėlių. Patirsime gražiausius gamtos, spalvų ir žmogaus fantazijos šventės įspūdžius.

Turėsime įdomią vakaro programą. Vieną vakarą klausysime klasikinės muzikos garsiojoje Concertgebouw salėje. Kitą vakarą pasivaikščiosime po naktinį Amsterdamą, tame tarpe ir Raudonųjų žibintų kvartale.

Užbaigsime viešnagę Olandijos sostinėje ispudingu plaukiojimu po Amsterdamo kanalus.

Vietinė kultūra ir tradicijosŽymus architektūros kūriniai

Aprangos kodas

Patogūs batai, lengva striukė, skėtis

Amžius

12-90

Kelionės detalės

Fizinio aktyvumo lygis 3
4 Dienų
3 Naktų

Kelionės detalės

Fizinio aktyvumo lygis 3
4 Dienų
3 Naktų

Kelionės ypatumai

Išvyka į Keukenhofo gėlių parką
Kelionė lėktuvu
Keturios pilnos dienos Olandijoje
Koncertas pasaulinio garso Concertgebouw salėje
Plaukimas Amsterdamo kanalais
Rijksmuseum’o ir Van Gogh’o muziejų lankymas
Viešbutis miesto centre
Jerulita Travel

Kelionės programa

1 diena Atvykimas į Amsterdamą
2 diena Amsterdamas, Rijksmuseum lobynas
3 diena Keukenhofo gėlių parkas, Concertgebouw koncertas
4 diena Van Gogo muziejus, plaukimas Amsterdamo kanalais
5 diena Sudie, Amsterdamai
1 diena

Atvykimas į Amsterdamą

Atvyksime į Schiphol oro uostą apie 9.30 val. Nuvyksime į viešbutį, paliksime lagaminus ir pradėsime ekskursiją. Pirmiausiai sustosime Dam aikštėje, pačiame miesto centre, kur pamatysime Nacionalinį monumentą, Karališkuosius Rūmus, Naująją katedrą, seniausia pasaulyje fondų biržą, buvusį pašto pastatą, kuriame dabar įsikūrė Magna Plaza prekybos centras. 

Tęsime pasivaikščiojimą Amsterdamo siauromis gatvelėmis ir prieisime prie garsaus Anos Frank namo. Aplankysime šalia stovinčią bažnyčią Westerkerk, kurioje palaidotas didysis Rembrantas. Netoliese apžvelgsime Homo monumentą, vieną iš olandų tolerancijos symbolių. 

Pasivaikčiosime palei garsiuosius Amsterdamo kanalus ir aplankysime 14-ojo amžiaus Begijnhofo kiemelį, tikrą  ramybės oazę miesto centre. Pavaikštinėsime pagrindine Kalverstraat pėsčiųjų gatve iki Centrinės Geležinkelio stoties, iš kur grįšime į viešbutį.

2 diena

Amsterdamas, Rijksmuseum lobynas

Po pusryčių aplankysime Rijksmuseum, Nyderlandų Valstybiniame dailės ir istorijos muziejuje, viename iš garsiausių meno galerijų pasaulyje. Muziejus buvo pastatytas 1885 m., derinant gotikos ir baroko stilių. Turtingoje muziejaus kolekcijoje visų pirma atrasime XVII a., Olandijos aukso amžiaus, tapybos šedevrus. Janas Breigelis, Jakobas van Reisdalis, Fransas Halsas, Anthony Van Deikas, Piteris de Hoochas, Janas Stenas ir, žinoma, didieji Rembrantas ir Vermejeris.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas didžiųjų Rembranto šedevrų, tokių kaip „Nakties sargyba“, „Žydų nuotaka“, „Sindikai“, o taip pat Johanneso Vermeerio “Pienininkė“ ir „Moteris, skaitanti laišką“, analizei. Muziejus taip pat turi didelę Rembrandto ir kitų menininkų ofortų ir spaudinių kolekciją. Po kavos pertraukėlės aplankysime 19-20 a. dailės skyriuje ir grožėsimes Van Gogo, Breitnerio, Vaisenbrocho, Mauve ir kitų paveikslais. Baigime savo vizitą Rijksmuseum’e Meiseno porceliano ir Art Nouveau stiliaus stiklo dirbinių parodoje.

Antroje dienos pusėje pasivaikčiosime kitame Amsterdamo rajone, kur pamatysime senovinį Magere Brug tiltą, sustosime ties Rembranto namo, pamatysime garsiojo filosofo Benedikto Spinozos paminklą ir žavėsimes pagal Rembranto „Nakties sargybą“ sukurta skulptūrine kompozicija.

Vakare pasivaikčiosime garsaus Raudonųjų žibintų kvartalo skersgatviais ir pajusime naktinio Amsterdamo gyvenimą.

3 diena

Keukenhofo gėlių parkas, Concertgebouw koncertas

Iš ryto važiuosime į netoli Lisės miestelio esantį Keukenhofo gėlių parką. Keukenhofas dar vadinamas „Europos sodu“ – vienu didžiausių gėlių sodų pasaulyje. Parke, kurio plotas 32 ha (79 ha), kasmet sodinama daugiau kaip 7 milijonai gėlių svogūnėlių. Čia išsiskleidžia tulpės, narcizai, hiacintai ir daugybė kitų pavasarinių žiedų. Stebina ne tik svogūninių gėlių įvairovė bei gausa, bet ir sodininkų išmonė. Gėlės yra sodinamos keliais lygiais, kas leidžia džiaugtis margaspalvių gėlių kilimų bent jau du mėnesius. 

Sugrįšime atgal į Amsterdamą, poilsiui mūsų viešbutyje prieš išvykstant į vakaro klasikinės muzikos koncertą garsiojoje „Concertgebouw” salėje.  Klausysimes Edvardo Grigo, Jano Sibelijaus ir Johano Svendseno kūrinius.

4 diena

Van Gogo muziejus, plaukimas Amsterdamo kanalais

Šiandiena lankysime Vincento Van Gogo muziejuje Amsterdame, turinčiame didžiausią pasaulyje šio ypatingo menininko tapybos ir piešinių kolekciją. Apžvelgsime visus jo trumpo ir tragiško gyvenimo laikotarpius, sužinosime apie dailininkus, kurie darė įtaką Van Gogui, ir grožėsimės puikiais jo darbais, tokiais kaip „Bulvių valgytojai“, „Miegamasis Arle“, „Saulėgrąžos“, „Kviečių laukas su varnomis” ir daugeliu kitų. 

Po pietų apžvelgsime Amsterdamą iš visiškai kito taško, nuo vandens lygio. Surengsime plaukimą laivu Amstel upe ir vaizdingais Amsterdamo kanalais. Dar kartą pasigrožėsimės miesto architektūra, namais ant vandens, skaitlingais tiltais ir tiesiog miesto gyventojais. 

5 diena

Sudie, Amsterdamai

Po pusryčių išvyksime į Schiphol oro uostą kelionei atgal namo.

Jerulita Travel

Kelionės planas

1 diena. Atvykimas į Amsterdamą

2 diena. Amsterdamas, Rijksmuseum lobynas

3 diena. Keukenhofo gėlių parkas, Concertgebouw koncertas

4 diena. Van Gogo muziejus, plaukimas Amsterdamo kanalais

5 diena. Sudie, Amsterdamai

Į kainą neįskaičiuota

Aviabilietai

Patikrinti atsiliepimai

16 Įvertinimai
Datos
Nepasirinkta
Trukmė
4 dienų
Keliauja
1 Žmogus
Kaina
850 €
850 € asmeniui

Patikrinti atsiliepimai

16 Įvertinimai
Jerulita Travel